RU
15.11.2013, 12:09

Філіппіни після тайфуну: банди мародерів і прохання про допомогу

Філіппіни після тайфуну: банди мародерів і прохання про допомогуФіліппіни після тайфуну: банди мародерів і прохання про допомогуФіліппіни після тайфуну: банди мародерів і прохання про допомогуФіліппіни після тайфуну: банди мародерів і прохання про допомогуФіліппіни після тайфуну: банди мародерів і прохання про допомогуФіліппіни після тайфуну: банди мародерів і прохання про допомогуФіліппіни після тайфуну: банди мародерів і прохання про допомогуФіліппіни після тайфуну: банди мародерів і прохання про допомогуФіліппіни після тайфуну: банди мародерів і прохання про допомогуФіліппіни після тайфуну: банди мародерів і прохання про допомогуФіліппіни після тайфуну: банди мародерів і прохання про допомогуФіліппіни після тайфуну: банди мародерів і прохання про допомогуФіліппіни після тайфуну: банди мародерів і прохання про допомогу
За останніми даними влади Філіппін, жертвами руйнівного тайфуну "Хайянь" стали майже 4500 осіб. При цьому ще майже 1 млн. осіб були змушені евакуюватися.

Подолати наслідки найпотужнішого тайфуну Філіппінам допомагають ООН, США, Євросоюз, Японія, Росія та інші країни. На даному етапі одна з головних проблем - доставка продуктів харчування та медикаментів в найбільш постраждалі регіони. Через повністю зруйновані дороги в ряд населених пунктів можна дістатися лише на гелікоптерах.

Також повідомляється, що банди мародерів грабують порожні будинки, магазини та складські приміщення в пошуках продовольства і медикаментів. За повідомленнями ЗМІ, поліція і солдати виявилися безпорадними перед розлюченим натовпом.

Фото: ЕРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: