RU
22.10.2012, 11:24

Фідель Кастро здоровий та гуляє в саду (фото)

Фідель Кастро здоровий та гуляє в саду (фото)Фідель Кастро здоровий та гуляє в саду (фото)Фідель Кастро здоровий та гуляє в саду (фото)Фідель Кастро здоровий та гуляє в саду (фото)Фідель Кастро здоровий та гуляє в саду (фото)Фідель Кастро здоровий та гуляє в саду (фото)
Лідер кубинської революції Фідель Кастро вперше за кілька місяців з'явився на публіці. Службовці одного з найдорожчих готелів в Гавані повідомляють, що Кастро прибув в готель разом з політиком з Венесуели.

Колишній віце-президент Венесуели Еліас Хауа підтвердив, що він зустрічався з Фіделем Кастро, і їх бесіда тривала п'ять годин. На доказ своїх слів Хауа продемонстрував фото, на якому він зображений в компанії з Кастро. Кастро, як стверджує Хауа, веселий і знаходиться в повному здоров'ї.

Більш того, кубинська газета Cubadebate сьогодні опублікувала цілий фоторепортаж, в якому Кастро гуляє в саду, а також читає свіжий номер газети Granma. У тексті під фото Кастро каже, що навіть не пам'ятає, "що таке головний біль".

Раніше в США в середовищі кубинських іммігрантів з'явилися чутки, що Кастро, не з'являвся на публіці з березня і не привітав з перемогою на президентських виборах у Венесуелі свого давнього друга і союзника Уго Чавеса,  який переніс інсульт і тепер не здатний самостійно їсти, розмовляти і впізнавати знайомих. Деякі видання навіть повідомляли про смерть лідера кубинської революції.

Фото: cubadebate.cu

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне