21.08.2017, 14:47

Есмінець США, отримавши пробоїну, дійшов до бази ВМС - фото

Есмінець США, отримавши пробоїну, дійшов до бази ВМС - фото
Ракетний есмінець американських Військово-морських сил "Джон Маккейн", який зіткнувся в Малаккській протоці з торговим судном, був сильно пошкоджений, проте зміг самостійно дістатися бази Чангі в Сінгапурі. Про це повідомила прес-служба Сьомого флоту ВМС США.

Нафтовий танкер Alnic MC пробив корпус бойового корабля, через що були затоплені найближчі до пробоїни приміщення, в тому числі каюти, машинний зал і приміщення радіозв'язку.

На торговому судні, повідомляє Associated Press, виявили чотири пункти порушень, в тому числі два порушення безпеки судноплавства при його останньому огляді 29 липня в китайському порту. Виявлено також проблеми з документацією і пожежною безпекою.

Про причини інциденту не повідомляє ні компанія, яка оперує танкером, ні флот США, який проводить розслідування. Влада Сінгапуру і Малайзії відмовилася від коментарів.

21 серпня 2017 року есмінець John S. McCain зіткнувся з нафтотанкером неподалік від Сінгапуру. В результаті інциденту постраждали п'ятеро моряків, 10 осіб вважаються зниклими.

В середині серпня "Джон Маккейн" брав участь в маневрах американського флоту поблизу штучного китайського острова в Південно-Корейському морі.

Місце зіткнення на карті регіону:

Есмінець США, отримавши пробоїну, дійшов до бази ВМС - фото

Відео: Youtube / Straits Times

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги: трюм
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.