RU
03.07.2012, 17:22

День незалежності Білорусі: парад військових, атлетів і хокеїстів

День незалежності Білорусі: парад військових, атлетів і хокеїстівДень незалежності Білорусі: парад військових, атлетів і хокеїстівДень незалежності Білорусі: парад військових, атлетів і хокеїстівДень незалежності Білорусі: парад військових, атлетів і хокеїстівДень незалежності Білорусі: парад військових, атлетів і хокеїстівДень незалежності Білорусі: парад військових, атлетів і хокеїстівДень незалежності Білорусі: парад військових, атлетів і хокеїстівДень незалежності Білорусі: парад військових, атлетів і хокеїстівДень незалежності Білорусі: парад військових, атлетів і хокеїстівДень незалежності Білорусі: парад військових, атлетів і хокеїстівДень незалежності Білорусі: парад військових, атлетів і хокеїстівДень незалежності Білорусі: парад військових, атлетів і хокеїстівДень незалежності Білорусі: парад військових, атлетів і хокеїстів
Щорічно 3 липня Білорусь відзначає День незалежності. З 1991 року головне державне свято відзначалося 27 липня, в день прийняття Декларації про суверенітет Білорусі. У 1996 році шляхом республіканського референдуму було прийнято рішення про святкування Дня незалежності 3 липня, в день звільнення Мінська від військ нацистської Німеччини в 1944 році.

Виступаючи з промовою на параді військ, президент Білорусі Олександр Лукашенко зазначив, що сьогодні в країні забезпечені мир і стабільність. "Ми виробили свою власну модель розвитку. Наша країна, що є повноправним та активним членом міжнародного співтовариства, проводить багатовекторну зовнішню політику", - сказав він.

За словами Лукашенка, робляться конкретні кроки зі зміцнення рівноправних взаємин із західними країнами. "Саме послідовний миролюбний зовнішньополітичний курс Білорусі є найважливішим фактором стратегічного стримування агресії відносно нашої країни ... Але будь-які спроби посіяти в нашій країні хаос, здійснити політичні перевороти або якісь "кольорові революції" абсолютно безперспективні", - заявив він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне