RU
04.10.2011, 17:39

День у фотографіях: 4 жовтня 2011 року

День у фотографіях: 4 жовтня 2011 рокуДень у фотографіях: 4 жовтня 2011 рокуДень у фотографіях: 4 жовтня 2011 рокуДень у фотографіях: 4 жовтня 2011 рокуДень у фотографіях: 4 жовтня 2011 рокуДень у фотографіях: 4 жовтня 2011 рокуДень у фотографіях: 4 жовтня 2011 рокуДень у фотографіях: 4 жовтня 2011 року

Лівійські повстанці захопили рідне селище Каддафі, в Детройті проходить чемпіонат з бейсболу, на Філіппінах продовжуються повені, черговий теракт в Пакистані, фестиваль християнських громад в Індії, ярмарок великої рогатої худоби в Швейцарії, скелети динозаврів в натуральну величину в Пекіні, протест українських аграріїв під стінами парламенту і Кабміну.

Лівійські повстанці б'ються проти прибічників скинутого лідера країни Муаммара Каддафі. Розташоване на південь від Сірта селище Каср Абу Хаді, де народився Каддафі, перейшло під контроль Перехідної національної ради Лівії.

У Детройті проходять ігри American League Division Series. У протистоянні Янкі та Детройтських тигрів останні здобули впевнену перемогу.

На Філіппінах тривають повені, викликані двома потужними тайфунами, що вдарили по країні на минулому тижні. За останніми даними, загинуло близько 60 людей, 30 вважаються зниклими безвісти. Тисячі людей залишилися без даху над головою.

У Пакистані бойовики напали на автобус, в якому знаходилися мусульмани-шиїти. Загинуло 13 людей, ще семеро отримали поранення.

Представники християнських громад Індії з більш ніж 15 штатів країни зібралися на триденний фестиваль, під час якого планується обговорити питання, що стосуються економіки, освіти, соціального і політичного статусу в суспільстві.

В Аппенцеллі (Швейцарія) проходить ярмарок великої рогатої худоби.

Копії скам'янілостей динозаврів в натуральну величину встановлено в торговому центрі в Пекіні (Китай) в якості реклами нового тематичного парку.

Більше тисячі українських сільгоспвиробників пришли сьогодні під будівлі Верховної Ради і Кабінету міністрів протестувати проти експортного збору на зерно та олійні культури.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне