RU
23.01.2020, 10:48

Через Давос. У Цюриху відбулися зіткнення з поліцією: фото

Через Давос. У Цюриху відбулися зіткнення з поліцією: фотоЧерез Давос. У Цюриху відбулися зіткнення з поліцією: фотоЧерез Давос. У Цюриху відбулися зіткнення з поліцією: фотоЧерез Давос. У Цюриху відбулися зіткнення з поліцією: фотоЧерез Давос. У Цюриху відбулися зіткнення з поліцією: фотоЧерез Давос. У Цюриху відбулися зіткнення з поліцією: фотоЧерез Давос. У Цюриху відбулися зіткнення з поліцією: фотоЧерез Давос. У Цюриху відбулися зіткнення з поліцією: фотоЧерез Давос. У Цюриху відбулися зіткнення з поліцією: фотоЧерез Давос. У Цюриху відбулися зіткнення з поліцією: фотоЧерез Давос. У Цюриху відбулися зіткнення з поліцією: фото

У швейцарському Цюриху відбулися зіткнення між противниками Всесвітнього економічного форуму в Давосі та місцевою поліцією. Про це повідомляє DW.

Кілька сотень протестувальників кидали в правоохоронців пляшки та запалювали фаєри. Полісмени відповідали сльозогінним газом і гумовими кулями.

Дивіться також: Пінчук, Ярославський. У Давосі проходить "український ланч": фото

У результаті інциденту було поранено одного поліцейського, затримано трьох демонстрантів.

  • На форумі в Давосі щорічно збираються близько 3000 ділових і політичних лідерів. Президент  Володимир Зеленський вже виступив на форумі, а в ці хвилини проходить "український ланч" за участю політичної і бізнес-еліти.

LIGA.net веде хроніку подій в Давосі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне