RU
20.10.2011, 10:10

Бюджетні скорочення в Греції прийняли з боями

Бюджетні скорочення в Греції прийняли з боямиБюджетні скорочення в Греції прийняли з боямиБюджетні скорочення в Греції прийняли з боямиБюджетні скорочення в Греції прийняли з боямиБюджетні скорочення в Греції прийняли з боямиБюджетні скорочення в Греції прийняли з боямиБюджетні скорочення в Греції прийняли з боямиБюджетні скорочення в Греції прийняли з боямиБюджетні скорочення в Греції прийняли з боямиБюджетні скорочення в Греції прийняли з боямиБюджетні скорочення в Греції прийняли з боями

Парламент Греції заздалегідь схвалив нові жорсткі заходи зі скорочення витрат в обмін на черговий транш ЄС і МВФ.

Голосування по пакету жорстких заходів економії спровокувало масові акції протесту, які пройшли в середу в багатьох містах Греції. В Афінах на центральній площі зібралося, за різними даними, від 70 до 200 тисяч людей. Загалом, за відомостями поліції, на вулиці грецьких міст вийшли 125 тисяч людей.

У центрі Афін групи агресивно налаштованих маніфестантів, на полях масової демонстрації проти чергового пакету заходів жорсткої економії, закидали правоохоронців каменями і пляшками із запалювальною сумішшю.

Маніфестанти спробували прорватися до будівель парламенту і Мінфіну, били вітрини, трощили автомобілі та підпалювали сміттєві баки.

Декілька молодих людей в масках підпалили одну з будок охорони у пам'ятника Невідомому солдату біля стін парламенту.

Не менше п'яти поліцейських і два демонстранти отримали поранення і були доставлені в лікарні.

Запеклі зіткнення розгорнулися і перед будівлею МЗС. Поліція у відповідь застосувала сльозогінний газ і шумові гранати.

Закон набере чинності, якщо його підтримають в остаточному голосуванні, яке відбудеться в четвер. Одночасно з цим в країні, як очікується, пройдуть нові, більш масові демонстрації.

Фінансова криза: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: