RU
08.11.2012, 13:55

Бої на вулицях Афін: греки не хочуть ще жорсткіше економити

Бої на вулицях Афін: греки не хочуть ще жорсткіше економитиБої на вулицях Афін: греки не хочуть ще жорсткіше економитиБої на вулицях Афін: греки не хочуть ще жорсткіше економитиБої на вулицях Афін: греки не хочуть ще жорсткіше економитиБої на вулицях Афін: греки не хочуть ще жорсткіше економитиБої на вулицях Афін: греки не хочуть ще жорсткіше економитиБої на вулицях Афін: греки не хочуть ще жорсткіше економитиБої на вулицях Афін: греки не хочуть ще жорсткіше економитиБої на вулицях Афін: греки не хочуть ще жорсткіше економитиБої на вулицях Афін: греки не хочуть ще жорсткіше економитиБої на вулицях Афін: греки не хочуть ще жорсткіше економитиБої на вулицях Афін: греки не хочуть ще жорсткіше економити
У центрі Афін пройшли масові заворушення: демонстранти вступили у відкрите протистояння з поліцією. У хід йшли коктейлі Молотова і димові шашки.

В той час як в будівлі грецького парламенту депутати ухвалювали вкрай непопулярні заходи економії, які повинні принести до держбюджету понад $17 мільярдів, під його стінами билися демонстранти і співробітники поліції. На території парламенту місцями виникали осередки займання.

Прийняття даного документа означає, що Греція отримає черговий транш в розмірі 31,5 мільярди євро з другого пакету кредитної допомоги обсягом 130 мільярдів євро з боку ЄС, ЄЦБ і МВФ. Без цих коштів країна до 16 листопада залишилась би без готівки.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне