RU
16.12.2014, 15:03

Бійня в Пакистані: таліби атакували дітей

 Бійня в Пакистані: таліби атакували дітей Бійня в Пакистані: таліби атакували дітей Бійня в Пакистані: таліби атакували дітей Бійня в Пакистані: таліби атакували дітей Бійня в Пакистані: таліби атакували дітей Бійня в Пакистані: таліби атакували дітей Бійня в Пакистані: таліби атакували дітей Бійня в Пакистані: таліби атакували дітей Бійня в Пакистані: таліби атакували дітей
Під час захоплення заручників у школі в Пакистані загинули щонайменше 126 осіб. Більшість з них - діти. Відповідальність за теракт взяли на себе бойовики руху Талібан.

У заручниках у терористів опинилися сотні дітей та їх вчителя, в момент нападу в школі перебувало близько 500 дітей. Терористичний рух Талібан заявив, що в нападі брали участь бойовики-смертники. Ця акція є відповіддю на операцію, проведену військовими проти талібів на кордоні з Афганістаном в червні цього року.

Фото: ЕРА, twitter.com, indiatoday.intoday.in

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне