RU
12.03.2011, 15:25

Біженці влаштували хаос на лівійсько-туніському кордоні

Біженці влаштували хаос на лівійсько-туніському кордоніБіженці влаштували хаос на лівійсько-туніському кордоніБіженці влаштували хаос на лівійсько-туніському кордоніБіженці влаштували хаос на лівійсько-туніському кордоніБіженці влаштували хаос на лівійсько-туніському кордоніБіженці влаштували хаос на лівійсько-туніському кордоніБіженці влаштували хаос на лівійсько-туніському кордоні

Масові заворушення у таборі біженців Рас Адждір на лівійсько-туніському кордоні. Десятки тисяч людей не витримують довгого очікування у чергах і відсутності елементарних зручностей, їжі і води.

Пропуску в Туніс — і потім на батьківщину — чекають єгиптяни, китайці, турки, громадяни Таїланда і Бангладешу. Вони кажуть, що сердяться і на тунісців, які дуже повільно сортують біженців, і на власні уряди, що кинули їх напризволяще.

Понад 50 тисяч людей кордон вже перетнули: їх, за змогою, відправляють по будинках з аеропорту Джербі. Неймовірний хаос не дає змоги туніським прикордонникам порахувати населення таборів біженців, стихійно виниклих перед контрольно-перепускними пунктами. Їх може бути декілька сотень тисяч.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне