14.01.2016, 12:33

Audi здивувала місяцеходом, який полетить у космос: фото і відео

Audi здивувала місяцеходом, який полетить у космос: фото і відеоAudi здивувала місяцеходом, який полетить у космос: фото і відеоAudi здивувала місяцеходом, який полетить у космос: фото і відеоAudi здивувала місяцеходом, який полетить у космос: фото і відеоAudi здивувала місяцеходом, який полетить у космос: фото і відеоAudi здивувала місяцеходом, який полетить у космос: фото і відеоAudi здивувала місяцеходом, який полетить у космос: фото і відеоAudi здивувала місяцеходом, який полетить у космос: фото і відео
На автосалоні в Детройті компанія Audi продемонструвала місяцехід Lunar Quattro, який планується відправити на Місяць в наступному році в рамках конкурсу Google Lunar Xprize. Про це повідомляє  iXBT.com.

Над апаратом працює команда Part-Time Scientists за підтримки Audi, так як за умовами конкурсу пристрій має бути розроблено тільки при використанні приватного капіталу.

Audi Lunar Quattro оснащений декількома камерами HD, що дозволить йому при успіху місії відправити на Землю відео та фото в хорошій якості. Колеса виконані з алюмінію методом 3D-друку, що дозволило зробити їх досить великими, міцними, але при цьому легкими. Останній пункт вкрай важливий, оскільки кожен кілограм, який доведеться відправити в космос, обійдеться приблизно в 87 000 доларів. Площа сонячної панелі, встановленої на місяцеході, становить 300 кв. см.

Відео: The Verge 
Фото - slashgear.com


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.