RU
05.07.2013, 17:48

Армія Єгипту відкрила вогонь по прихильниках Мурсі

Армія Єгипту відкрила вогонь по прихильниках МурсіАрмія Єгипту відкрила вогонь по прихильниках МурсіАрмія Єгипту відкрила вогонь по прихильниках МурсіАрмія Єгипту відкрила вогонь по прихильниках МурсіАрмія Єгипту відкрила вогонь по прихильниках МурсіАрмія Єгипту відкрила вогонь по прихильниках МурсіАрмія Єгипту відкрила вогонь по прихильниках МурсіАрмія Єгипту відкрила вогонь по прихильниках Мурсі
У Каїрі сьогодні вдень відкрили вогонь по присутніх на мітингу прихильниках поваленого президента Єгипту Мохаммеда Мурсі. Як передає Російська служба Бі-бі-сі, загинуло не менше трьох осіб.

У столиці Єгипту тисячі прихильників Мурсі зараз вимагають його відновлення на посаді президента. Після п'ятничних молитов багатотисячний натовп попрямув до Клубу офіцерів президентської гвардії, де, як вважається, знаходиться заарештований Мурсі. Військові попередили демонстрантів і наказали їм не перетинати вулицю. Натовп ріс, ставав злішим і зрештою рушив вперед. Солдати спочатку вистрілили в повітря, потім відкрили вогонь по натовпу.

Тим часом у Стамбулі і Кабулі ісламісти, які підтримують Мурсі, також вийшли на мітинги з вимогою відновити поваленого президента на посаді. Раніше рух Брати-мусульмани, вихідцем з якого є Мурсі, закликав ісламістів по всьому світу до масових мітингів на підтримку поваленого лідера Єгипту.

Нагадаємо, напередодні голова Конституційного суду Єгипту Адлі Мансур, поставлений військовими на чолі держави замість заарештованого президента Мохаммеда Мурсі, був приведений до присяги. Він пообіцяв провести вибори, в основі яких буде "справжня воля народу".

Мурсі разом з керівниками Братів-мусульман перебуває під вартою. Розшукуються сотні інших членів. Сам Мурсі був головою Партії свободи і справедливості - політичного крила консервативного руху.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: