RU
31.03.2014, 12:07

Антиурядові протести в Венесуелі: загинули 37 людей

Антиурядові протести в Венесуелі: загинули 37 людейАнтиурядові протести в Венесуелі: загинули 37 людейАнтиурядові протести в Венесуелі: загинули 37 людейАнтиурядові протести в Венесуелі: загинули 37 людейАнтиурядові протести в Венесуелі: загинули 37 людейАнтиурядові протести в Венесуелі: загинули 37 людейАнтиурядові протести в Венесуелі: загинули 37 людейАнтиурядові протести в Венесуелі: загинули 37 людейАнтиурядові протести в Венесуелі: загинули 37 людейАнтиурядові протести в Венесуелі: загинули 37 людейАнтиурядові протести в Венесуелі: загинули 37 людейАнтиурядові протести в Венесуелі: загинули 37 людей
У Венесуелі в результаті безладів загинули 37 людей. За даними Генеральної прокуратури Венесуели, 29 із загиблих - цивільні особи  ще вісім - правоохоронці.

Рух протесту в країні почався в перших числах лютого з демонстрації студентів проти розгулу насильства в країні. У Венесуелі в минулому році було скоєно 25 тисяч вбивств  тобто 68 на день. Але дуже швидко акції протесту втратили мирний характер. Тепер вимоги протестуючих розширилися. Люди вимагають відставки уряду, який звинувачують в економічних проблемах країни. Через перебої з найнеобхіднішими продуктами в магазини вишиковуються багатогодинні черги.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: