RU
31.01.2019, 16:57

Аномальний мороз в США: місцями -54 С, вода замерзає на льоту

Аномальний мороз в США: місцями -54 С, вода замерзає на льотуАномальний мороз в США: місцями -54 С, вода замерзає на льотуАномальний мороз в США: місцями -54 С, вода замерзає на льотуАномальний мороз в США: місцями -54 С, вода замерзає на льотуАномальний мороз в США: місцями -54 С, вода замерзає на льотуАномальний мороз в США: місцями -54 С, вода замерзає на льотуАномальний мороз в США: місцями -54 С, вода замерзає на льотуАномальний мороз в США: місцями -54 С, вода замерзає на льотуАномальний мороз в США: місцями -54 С, вода замерзає на льотуАномальний мороз в США: місцями -54 С, вода замерзає на льотуАномальний мороз в США: місцями -54 С, вода замерзає на льотуАномальний мороз в США: місцями -54 С, вода замерзає на льотуАномальний мороз в США: місцями -54 С, вода замерзає на льотуАномальний мороз в США: місцями -54 С, вода замерзає на льотуАномальний мороз в США: місцями -54 С, вода замерзає на льотуАномальний мороз в США: місцями -54 С, вода замерзає на льотуАномальний мороз в США: місцями -54 С, вода замерзає на льоту

На Середньому Заході США в результаті проходження полярного вихору встановилися аномально низькі температури. Як повідомляє ВВС, щонайменше вісім чоловік в декількох штатах загинули в результаті переохолодження.

У Чикаго температура впала до -30°С, в Північній Дакоті до -37°С. Найсильніше похолодання було відзначено в середу вранці в Гранд-Форксі (штат Північна Дакота), де термометри зафіксували -54°С. Більше 1700 авіарейсів в аеропортах Чикаго вчора були скасовані.

На карті відзначено місто Гранд-Форкс (натисніть для збільшення):

Надзвичайний стан оголошено в штатах Вісконсін, Мічиган та Іллінойс, і навіть в більш теплих штатах Глибокого Півдня Алабами і Міссісіпі. Аномально низька температура торкнулися близько 250 мільйонів американців.

У Національній метеорологічній службі в Іллінойсі відзначають, що нинішня погода може стати історичною подією.

Очікується, що до кінця тижня в континентальній частині США близько 20 млн людей потраплять в зону дії низьких температур -28 С і нижче.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне