RU
09.08.2011, 15:18

Англія у вогні: грабежі та зіткнення охопили країну

Англія у вогні: грабежі та зіткнення охопили країнуАнглія у вогні: грабежі та зіткнення охопили країнуАнглія у вогні: грабежі та зіткнення охопили країнуАнглія у вогні: грабежі та зіткнення охопили країнуАнглія у вогні: грабежі та зіткнення охопили країнуАнглія у вогні: грабежі та зіткнення охопили країнуАнглія у вогні: грабежі та зіткнення охопили країнуАнглія у вогні: грабежі та зіткнення охопили країнуАнглія у вогні: грабежі та зіткнення охопили країну

Все нові райони Лондона охоплюють мародерство і пожежі в міру того, як заворушення, що почалися в суботу, поширюються британською столицею.

Підпали та акти мародерства сталися також в Бірмінгемі, Ліверпулі, Манчестері та Бристолі. Третій день заворушень в Лондоні виявився поки що найбільш руйнівним.

У понеділок вдень запеклі зіткнення між групами молоді та поліцією відбулися в Хакні, на північному сході Лондона. Підліткові банди били вітрини магазинів і ресторанів, палили сміттєві баки. Було спалено декілька автомобілів.

Потім безладдя почались одразу в декількох районах південного Лондона. Підпали і масове мародерство сталися в Пекхемі, Льюїшемі, Клапхемі та Кройдоні. Погроми сталися і в районі Іст-Хем в лондонському Іст-Енді.

Місцева влада закликала населення не виходити з будинку без особливої потреби і не випускати на вулицю дітей. "За свої дії відповість кожний, хто був помічений у прояві насильства і мародерства. Вже заарештовано 215 чоловік, 27-м з них пред'явлено звинувачення. І можете бути впевнені, на цьому арешти не закінчаться", - заявила міністр внутрішніх справ Тереза Мей.

На вулицях купи битого скла і спалені автомобілі. Пожежі в районі Кройдон гасили одразу декілька пожежних бригад.

Заворушення почалися в суботу в Тоттенхемі, на півночі Лондона, коли близько 300 чоловік зібралися біля місцевої поліцейської дільниці, щоб з'ясувати, як йде розслідування загибелі 29-річного Марка Даггана, застреленого поліцейським 4 серпня.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне