RU
27.08.2018, 11:42

Американець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фото

Американець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фотоАмериканець склеїв зі сміття бойфренда і заручився з ним - фото

Американський художник Майкл Шнайдер (Michael Schneider) заручився зі своїм бойфрендом Францом, якого склеїв з картонних коробок з-під вина.

Житель Портленда, штат Орегон, в лютому виклав в  Instagram  перше фото зі своїм картонним бойфрендом. "У мене немає хлопця, так що я зробив його з коробок з-під вина", - написав він у коментарі до знімка.

"Я думаю, ми готові до весілля, але не обговорювали всі в деталях. Наступний крок - знайомство з батьками. Я знаю, мама полюбить його, але щодо батька не впевнений", - повідомив Шнайдер після заручин.

Шнайдер регулярно викладає фото з Францем, на яких вони вони разом катаються на велосипедах, ходять в кіно, по магазинах, займаються спортом і відвідують ЛГБТ-паради. На деяких фотографіях картонних бойфренд художника задивляється на інших чоловіків і читає особисту переписку художника.


На весілля Шнайдер хоче запросити тільки найближчих друзів і влаштувати там збір грошей на користь Американського союзу захисту громадянських свобод.

Сам художник називає затію арт-проектом. "Хтось вважає знімки смішними, хтось - божевільними, хтось сприймає їх як символ самотності. І всі вони мають рацію", - додав він.

Фото: www.instagram / blcksmth

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне