RU
10.07.2018, 14:04

40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео

40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео40°С в тіні: ізраїльтянин розвозить солдатам морозиво - відео

Шеф-кухар на ім'я Ейтан зі Старої Яффи возить на позиції солдатам ізраїльської армії морозиво, холодну воду та інші частування, рятуючи їх від спеки. Про це йдеться в співтоваристві на Facebook.

"Ізраїльтянин на ім'я Ейтан не зміг змиритися з тим, що десь, в 40-градусну спеку, стоять солдати ЦАХАЛу, несучи свою бойову вахту. І вирішив скрасити нелегку службу хлопців прохолодними напоями та морозивом", - йдеться в повідомленні.

У його групі на Facebook сказано, що він відвідує ізраїльських солдатів на польових позиціях "в Юдеї та Самарії, аж до самого кордону з Ліваном".

Відзначається, що з ним подорожує його білий і пухнастий друг - собака на ім'я Тото.

16 січня 2015 року за Станицею Луганською стався трагічний інцидент: місцевий житель передав бійцям АТО трилітрову банку меду, в якій було заховано вибуховий пристрій. В результаті вибуху троє військовослужбовців отримали важкі поранення, один з них - боєць 17-ї танкової бригади Олександр Суслопаров - помер по дорозі в лікарню.

Пенсіонеру дали 15 років позбавлення волі. Проросійські терористи неодноразово вносили його в списки на обмін, але він перебуває у в'язниці.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Популярне