RU

Звільнення в світовому фінансовому секторі можуть зрости вдвічі

21.11.2008, 15:08

Кількість звільнень у світовому фінансовому секторі пришвидшиться найближчими місяцями через економічну кризу, що посилюється, а скорочення, які проводять банки та інші фінансові установи можуть зрости вдвічі, досягши до середини 2009 року 350 тис. осіб.

Як передає "Bloomberg", звільнення в такому масштабі еквівалентні 20% від загальної кількості зайнятих у сфері надання фінансових послуг. До теперішнього часу, банки, маклерські контори та інвестиційні фонди скоротили близько 170 тис. робочих місць у всьому світі. "Це - фінансовий еквівалент наслідків II світової війни. Це безпрецедентна ситуація. Ви бачите величезні зміни в кількості людей, зайнятих у банківському секторі", - каже генеральний директор рекрутингової компанії "CTPartners" Брайан Салліван (Brian Sullivan). Банки стрімко скорочують робочі місця від Нью-Йорка до Сіднея, тому що "заморожені" кредитні ринки призводять до зниження прибутків і фінансовий сектор з останніх сил намагається впоратися із збитками, які сягають до $1 трлн. Б. Салліван вважає, що ця фінансова криза змінить вид інвестиційно-банківської діяльності через те, що фінансові установи втрачають важелі, за допомогою яких вони можуть змінити ситуацію.

Нагадаємо, директор Державного центру зайнятості Володимир Галицький заявив, що рівень безробіття в Україні в наступному році може істотно збільшитися і становити 8%.

Про ситуацію на ринку праці>>>

Усе про фінансову кризу>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини