RU

Ізраїль і Палестина можуть поновити прямі переговори

03.01.2012, 10:21
Ізраїль і Палестина можуть поновити прямі переговори - Фото
0a6b38495410a02fb02c1abcf8990449.jpg
Ізраїль і Палестина можуть найближчим часом поновити прямі переговори.

Як передає Эхо Москвы, сьогодні представники сторін зустрінуться в столиці Йорданії вперше з осені 2010 року.

Це поки що переговори про переговори. В Амман приїжджають офіційний представник ізраїльського уряду Іцхак Молхо і парламентер від Палестинської національної адміністрації Саїб Арікат. Зустріч проходитиме за участю так званого "близькосхідного квартету" посередників - Росії, США, Євросоюзу та ООН.

Незважаючи на те, що сторонам вдалося домовитися про першу відкриту зустріч, майбутнє переговорного процесу виглядає дуже невизначеним. Офіційний Єрусалим заявляє про можливість повернутися до діалогу на вищому рівні, але без будь-яких попередніх умов. У свою чергу, палестинці вимагають спочатку припинити будівництво єврейських поселень на західному березі річки Йордан.

У національній адміністрації впевнені, що переговори повинні виходити з тих меж, які існували в 1967 році, тобто закликають Єрусалим тимчасово забути про території, які опинилися під контролем Ізраїлю в результаті Шестиденної війни.

За даними ізраїльських ЗМІ, в разі провалу переговорів Палестинська національна адміністрація готова застосувати дипломатичний тиск на Ізраїль. У тому числі йдеться про звернення до Ради безпеки ООН із закликом засудити будівництво єврейських поселень в секторі Газа.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини