18.12.2018, 16:23

"Змусить задуматися": Путін погрожує новітньою зброєю

"Змусить задуматися": Путін погрожує новітньою зброєю - Фото

Президент країни-агресора зажадав швидше оснащувати російську армію сучасним озброєнням

Реклама
Реклама

Новітня зброя, яка забезпечила безпеку РФ на десятиліття вперед, змусить задуматися тих, хто звик до мілітаристської риторики. Про це заявив президент країни-агресора РФ Володимир Путін на розширеній колегії Міноборони, повідомляє російське пропагандистське агентство ТАСС.

"Наші нові системи, сподіваюся, змусять замислитися тих, хто звик до мілітаристської і агресивної риторики", - підкреслив Путін.

Реклама

Путін зазначив факт початку серійного виробництва ракетного комплексу "Авангард", випробування "Сармата", несення дослідно-бойового чергування гіперзвукового авіакомплексу "Кинджал", а також відпрацювання практичного застосування бойових лазерних комплексів "Пересвет".

При цьому він підкреслив, що "ця зброя кратно збільшує потенціал армії і флоту". Путін запевнив, що нібито ці розробки також "зміцнюють баланс сил, а значить і стабільність у світі".

Президент РФ зажадав швидше оснащувати російську армію сучасним озброєнням, здатним до подолання перспективних систем ПРО.

14 грудня 2018 року представник України в тристоронній контактній групі в Мінську Євген Марчук  заявив, що в поведінці країни-агресора Росії можливо все, тому Україні потрібно бути готовими до різних варіантів розвитку подій.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама