RU

Журналісти на Олімпіаді-2008 не матимуть вільного доступу до інтернету

31.07.2008, 09:40

Влада Китаю заявила, що іноземні журналісти, які висвітлюватимуть Олімпійські ігри в Пекіні, не отримають абсолютно вільного доступу до інтернету.

Як повідомляє Бі-бі-сі, за словами представника МЗС Китаю, буде заблоковано сайт духовного руху "Фалунгунь", забороненого в Китаї. За іншими відомостями, недоступною буде ще низка сайтів, адреси яких не називаються.

У Китаї встановлено жорсткий контроль над інтернетом, однак влада запевняє, що на свободу роботи журналістів на Іграх це не вплине.

У керівництві Міжнародного олімпійського комітету підтвердили, що вони обізнані з тим, що доступ до деяких сайтів блоковано і висловили жаль у зв'язку з ситуацією, що склалася.

Тим часом, американська неурядова організація "Freedom House" знизила Китай на чотири пункти в рейтинзі свободи преси до категорії "не вільний".

"Китайське керівництво продовжує порушувати свободу висловлювання і не має наміру тримати слово, дане Міжнародному олімпійському комітетові. Ігри лише посилили репресії проти ЗМІ в Китаї", - заявила генеральний директор "Freedom House" Дженніфер Віндзор.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини