RU

Жириновський вважає, що Україна і Грузія можуть стати винуватцями Третьої світової війни

10.10.2008, 13:51

Заступник голови Державної Думи РФ Володимир Жириновський вважає, що Україна і Грузія можуть стати винуватцями в розв'язанні третьої світової війни. Про це він заявив сьогодні журналістам під час відеомоста.

"Україна постачає зброю до інших країн, в Китай, Іран, постачає ракети, які можуть нести ядерну зброю, тому і Грузія, і Україна в перспективі можуть бути винуватцями в розв'язанні як співучасники Третьої світової війни. Саме цим закінчиться стан агонії Америки – у неї 4 листопада буде останній Президент Обама, більше виборів не буде в США, буде велика війна на Ближньому Сході, і там також будуть українські солдати і грузинські солдати", - зазначив В. Жириновський, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами політика, головне для американців – розв'язання конфлікту між Росією, Грузією і Україною. Крім того, В. Жириновський вважає, що гроші, які отримує Україна від Росії як плата за оренду бази для Чорноморського флоту, можуть бути направлені на купівлю Україною американських кораблів, які стануть на озброєння України. "Режими Ющенка і Саакашвілі приречені, їх будуть судити як військових злочинців", - наголосив В. Жириновський.

Досьє на Володимира Жириновського >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини