RU

Жириновський пропонує Росії вступити у НАТО

03.11.2010, 09:45
Жириновський пропонує Росії вступити у НАТО - Фото
4fe41a3fbda2ee9784434ba9645922b0.jpg

Жириновський пропонує Росії вступити у НАТО
Лідер Ліберально-демократичної партії Росії (ЛДПР), заступник голови Державної Думи Володимир Жириновський (на фото) вважає, що Росії треба вступити у НАТО. Про це він заявив в ефірі радіо "Ехо Москви".

"Більше Росія ніколи ні з ким воювати не буде, і більше ніхто ніколи на Росію не нападе. І щоб ми самі собі забезпечили надійний мир на століття вже зараз. І дешевше - що найголовніше також. Але утримувати величезну армію (як зараз, мільйонна), і ці кордони охороняти нам всім, і чекати удару в будь-який момент з будь-якої точки (як ось Грузія, Кавказ) - нам це невигідно", - сказав політик.

"Що таке НАТО? Договір країн, що проживають на Півночі. Ми ж на Півночі живемо", - наголосив він. "Навіщо нам бути в неспокійному світі? Ми ж з вами повинні бути частиною Європи", - додав віце-спікер Держдуми.

За його словами, раніше Росію (зокрема СРСР) не приймали у НАТО, тому що боялися. "У НАТО завжди треба було", - переконаний В.Жириновський. Він вважає, що вступ у НАТО дасть змогу скоротити витрати на оборону і спрямувати їх на інші соціальні програми.

Володимир Жириновський: біографія та добірка новин>>>

Інтеграція в ЄС і НАТО: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини