RU

Жертвами вибуху в Туркменії можуть стати близько 100 людей

08.07.2011, 16:00
Жертвами вибуху в Туркменії можуть стати близько 100 людей - Фото
4e8733ffae643fb99a90d8390937d097.jpg

Жертвами вибуху в Туркменії можуть стати близько 100 людей

У туркменському місті Абадан продовжують вибухати снаряди, зруйновані сотні будинків. За неофіційними даними, загинули вже близько 100 людей. Про це повідомляє портал News Asia.

За даними очевидців, що знаходяться зараз в Абадані, місто охоплене вогнем. Продовжують вибухати снаряди, розкидані по території міста-супутника столиці. Рахунок зруйнованим будинкам пішов на сотні. Чутні вибухи в районі найближчих гір. Приблизно в цьому районі активно вибухають ракети і снаряди комплексу "Град", знищуються склади боєприпасів. Повністю згоріла школа N8, від вибуху під землю пішов дитячий садок.

Дітей, що втратили своїх батьків, збирають по місту і доставляють у відділення поліції.

Серед загиблих в основному солдати, які несли службу на складі боєприпасів, і офіцерський склад.

За інформацією ЗМІ, з вчорашнього вечора офіційний Ашхабад дотримується політики замовчування точної інформації. Численні спроби журналістів додзвонитися до офіційних осіб не увінчалися успіхом. Відмовляються від коментарів і співробітники медичних установ, військові, дипломати.

МЗС Туркменії на офіційному сайті уряду країни стверджує, що "жертв і особливого руйнування немає, населенню надається необхідна медична та інші види допомоги. Частина населення, що проживає в безпосередній близькості до місця випадку, евакуйована в безпечне місце".

Нагадаємо, сильний вибух стався в Туркменістані на складі зброї і боєприпасів в четвер увечері.

Надзвичайні події: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини