RU

Жертвами рекордної спеки в США стали більше 60 чоловік

28.07.2011, 10:24

Рекордні температури, що встановилися в центральній і східній частинах США, стали причиною загибелі як мінімум 64 чоловік. Летальні випадки були зафіксовані в 15 штатах США, в основному в центральному регіоні країни: в Оклахомі, Канзасі, Міссурі та Іллінойсі. За останні декілька днів стовпчики термометрів на східному побережжі США дещо опустилися, однак температура в центральних районах країни найближчим часом як і раніше буде утримуватися в районі 40 градусів.

Як повідомляє Взгляд, власті закликають жителів бути обережними в умовах екстремально спекотної погоди: не виходити на вулицю без особливої необхідності, пити більше рідини і утримуватися від будь-яких спортивних вправ. У великих містах відкриті спеціальні центри, що кондиціонуються, де жителі можуть ховатися від нестерпної спеки. Крім того, в деяких районах спостерігаються перебої з електропостачанням, оскільки енергомережі не витримують підвищеного навантаження через масове використання кондиціонерів.

Погодна ситуація, що склалася, серйозно непокоїть американських фермерів. Так, через безперервну спеку в штаті Айова загинули вже 4 тис. голів худоби.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини