RU

Кількість жертв Еболи в Африці перевищила 4,4 тисячі осіб

14.10.2014, 16:51
Кількість жертв Еболи в Африці перевищила 4,4 тисячі осіб - Фото
Фото: ЕРА
Кількість жертв вірусу Ебола в країнах Західної Африки зросла до 4447 людей, близько 8,9 інфіковані. Про це повідомила Всесвітня організація охорони здоров'я.

За даними Центру з контролю і профілактики захворювань США, в Ліберії та Сьєрра-Леоні до січня 2015 року лихоманкою Ебола можуть захворіти від 550 тис до 1,4 млн осіб, якщо не будуть вжиті заходи для стримування поширення епідемії.

За словами офіційного представника ВООЗ, кількість нових випадків зараження в найбільш постраждалих районах Західної Африки, в останні два тижні знижується. Однак до кінця поточного тижня загальне число інфікованих може перевищити 9 тис осіб.

Переважна кількість випадків смерті та зараження припадає на три країни - Гвінею, Сьєрра-Леоне і Ліберію. За даними ВООЗ, реальна кількість випадків зараження хворобою, викликаної вірусом Ебола в країнах Західної Африки може бути вище приблизно в два рази. В Ліберії цей показник перевищує нинішню кількість інфікованих в 2,5 рази, в Гвінеї - в 2, в Сьєрра-Леоне - в 1,5 разів.

Південноафриканські медики з міжнародної організації Лікарі без кордонів розповіли про важкі умови роботи в зоні епідемії вірусу Ебола, які змушують їх приймати безпрецедентні рішення. "Медперсонал і пацієнти тікають з лікарень через страх зараження Ебола. Ми продовжували працювати, незважаючи на те, що при пологах, які супроводжуються кровотечею, ризик зараження дуже високий", - заявила педіатр Джулія Свитан, яка повернулася з Сьєрра-Леоне після чотирьох місяців роботи.

"Вірус Ебола змусив нашу групу прийняти найважче рішення - ми не реанімували новонароджених через занадто великий ризик зараження небагатьох медсестер і лікарів, що залишилися", - сказала вона. Свитан вважає, що епідемія остаточно добила і без того далеку від досконалості систему охорони здоров'я на заході Африки. Вона закликала міжнародне співтовариство об'єднатися в боротьбі з Ебола. "Спочатку треба перемогти вірус, а потім вже вирішувати величезні проблеми охорони здоров'я", - сказала вона.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини