RU

Жінкам в КНДР заборонили їздити на велосипедах - це аморально

15.01.2013, 14:03
Жінкам в КНДР заборонили їздити на велосипедах - це аморально - Фото
Фото: ЕРА
У Північній Кореї знову заборонили жінкам їздити на велосипедах. Заборона набула чинності з 10 січня 2013 року. За виконанням закону, дія якого раніше була припинена, тепер знову стежать офіцери служби громадської безпеки, - передає канал Вісті.

Найсумніше для північнокорейських громадян у тому, що якщо раніше жінок на велосипедах просто штрафували, то тепер конфіскації піддається сам транспортний засіб. Громадяни КНДР відзначають, що тривала дія закону та його широке застосування може справити негативний вплив на функціонування ринків, так як на них торгують переважно жінки.

Велосипеди вкрай важливі для такої бідної країни, як КНДР. У північнокорейських громадян в масі немає особистих автомобілів, мотоциклів або інших транспортних засобів. Жінки не тільки можуть їздити на велосипедах на ринки і з ринків, вони також можуть возити дітей або перевозити вантажі до 50-60 кілограмів вантажу.

Зараз жінки в Північній Кореї їздять на велосипедах тільки рано вранці, щоб їх не зловили. Спочатку заборона на жіночу велосипедну їзду була введена в 1990-х роках колишнім головою держави Кім Чен Іром після того, як дочка одного високопоставленого партійного функціонера загинула в ДТП, коли їхала на велосипеді. Після цього північнокорейські ЗМІ стали часто нагадувати співгромадянам, образ жінки на велосипеді йде врозріз з соціалістичною мораллю і моральністю.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини