Заради туристів: у Лівані дівчат-патрульних одягли в міні-шорти

Заради туристів: у Лівані дівчат-патрульних одягли в міні-шорти - Фото
Фото: скріншот відео
23.06.2018, 15:39

Рішення влади міста Бруммана одягнути найнятих для патрулювання вулиць студенток в короткі шорти викликало дискусії в соціальних мережах

У ліванському місті Бруммана вулиці патрулюють дівчата-поліцейські, одягнені в короткі шорти. За задумом місцевої влади, така особливість повинна залучити в місто туристів, повідомляє арабський англомовний портал StepFeed.

Муніципалітет Бруммани найняв групу студенток на час літнього туристичного сезону, їх основне завдання - регулювання дорожнього руху. Уніформа патрульних складається з чорних футболки і міні-шортів, червоного берета і білих кросівок.

Фото: соцмережі

Рішення міської влади одягнути дівчат-поліцейських в шорти викликало гарячі суперечки в ліванському сегменті соцмереж. Одні критикують мерію за використання жінок в якості приманки для туристів, інші - за "сексистську дискримінацію" поліцейських-чоловіків, уніформа яких залишилася колишньою.

У свою чергу мер Бруммани П'єр Ачкар нічого поганого в шортах для дівчат-патрульних не бачить. За словами чиновника, зараз на Заході сформувалося "негативне уявлення" про Ліван, що відлякує туристів, і нововведення в його місті має "довести помилковість" цього образу.

У вересні 2017 року в Туреччині суд засудив до в'язниці чоловіка, який в громадському транспорті побив незнайому дівчину за "неналежний одяг".