RU

Замовлені Росією "Містралі" ще знаходяться у Франції

16.03.2015, 12:23
Замовлені Росією
Фото: en.wikipedia.org
Побудовані у Франції на замовлення Росії вертольотоносці типу "Містраль" "Владивосток" і "Севастополь" станом на 11:00 понеділка знаходяться в порту Сен-Назер (захід Франції). Про місце розташування кораблів свідчать дані офіційного сайту системи позиціонування кораблів у просторі.

"Корабель під назвою "Владивосток" пришвартований в бухті Пеное (Penhoet) в західній частині порту Сен-Назера,"Севастополь"- в доці "Луї Жубер" цього ж порту і не проявляють жодних ознак руху", - йдеться в даних MarineTraffic.

Як передає Укрінформ, згідно з даними системи ідентифікації суден MMSI, обидва вертольотоносця мають унікальні ідентифікаційні номери. Зокрема, "Владивостоку" присвоєно номер MMSI 227022600, а "Севастополю" - MMSI 228140600. Обидва кораблі зареєстровані під прапором Французької Республіки. Згідно з кваліфікаційною таблицею системи MMSI, перші три цифри кожного номера означають країну-власника судна: 227, 228 - Франція, 273 - Росія. Хоча типи обох судів не відзначені, зазначені в спеціальному реєстрі розміри обох кораблів (199 х 32 м) збігаються з технічними характеристиками вертольотоносця Dixmude, що належить ВМС Франції. Це дозволяє з упевненістю стверджувати, що в порту Сен-Назера знаходяться саме вертольотоносці.

Сьогодні ряд ЗМІ повідомили, що Франція почала ходові випробування вертольотоносця типу "Містраль", який раніше призначався для Росії. Вертольотоносець "Севастополь" нібито повинен вперше вийти в море для перевірки працездатності навігаційних і основних корабельних систем.

Раніше президент Франції Франсуа Олланд заявив, що Росія не виконує умов для поставки їй французьких "Містралів". Зокрема, мова йшла про деескалацію конфлікту на сході України.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини