RU

Закон про усиновлення чекає рішення Путіна, - The Financial Times

27.12.2012, 10:13
Закон про усиновлення чекає рішення Путіна, - The Financial Times - Фото
Фото: ЕРА
"На тлі надзвичайно сильної критики всередині самих правлячих кіл законопроект, що забороняє всиновлення російських дітей американськими родинами, подолав передостанній бар'єр перед вступом в законну силу", - пише The Financial Times. Тепер документ надійде на підписання президентові Путіну.

Гнів прихильників і противників закону виявився настільки безпрецедентним, що gazeta.ru зауважила: "Це перший публічний розкол еліти за ідейним ознакою". "Ольга Голодец, віце-прем'єр з соціальних питань, стала першим високопоставленим чиновником, який офіційно виступив проти цього закону в листі, опублікованому у вівторок", - повідомляє автор коментаря. Прем'єр-міністр Дмитро Медведєв заявив, що він рекомендував Голодець поділитися своїми побоюваннями правового характеру з Кремлем.

Актор Костянтин Хабенський позував перед камерами на церемонії вручення державних нагород з позначкою "Діти поза політикою" - на думку автора, Путін при цьому "виглядав приголомшеним".

Президент дав зрозуміти, що він підтримує закон як "адекватну" відповідь на "Закон Магнітського", пояснює автор, тим не менш відмовився говорити, чи підпише його. Російські націоналісти, зі свого боку, бачать в усиновленні дітей іноземцями ознаку приналежності до "третього світу".

Автор наводить також аргументи противників закону: так, голова комітету Держдуми у справах жінок, сім'ї та дітей Олена Мізуліна порівняла закон з використанням дітей як "живого щита" терористами в Будьонівську.

За матеріалами InoPressa.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини