RU

Західна авіація бомбить Лівію вже п'ять діб

25.03.2011, 10:25

З настанням темряви авіація країн західної коаліції відновила удари по Тріполі і передмісті. Цілями нальоту стали адміністративні будівлі і позиції військових.

Напередодні вдень французькі ВПС атакували об'єкти у глибині країни. Було здійснено наліт на військову базу, яка віддалена від побережжя на 250 кілометрів. Ще однією метою знову стало місто Себха - його контролюють прихильники Муаммара Каддафі. Воно розташоване у семистах кілометрах від Тріполі, – передає канал "Вести".

Бомбардування тривають вже п'ять діб. За цей час коаліції вдалося запобігти захопленню столиці повстанців - міста Бенгазі - і фактично позбавити М.Каддафі можливості застосовувати літаки і бронетехніку. За час конфлікту Лівію залишили вже понад 330 тисяч людей.

Раніше НАТО прийняло рішення почати операцію з забезпечення безпілотної зони над територією Лівії. Про це заявив Генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен, за підсумками засідання Ради НАТО на рівні послів. "Ми робимо дії в межах широких міжнародних зусиль з захисту цивільного населення від режиму Каддафі, - заявив він. - Ми будемо співпрацювати з нашими партнерами у регіоні і вітаємо їхній внесок".

Переворот у Лівії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини