RU

Захоплення Протасевича. ICAO вирішила розслідувати примусову посадку літака в Мінську

28.05.2021, 08:21
Захоплення Протасевича. ICAO вирішила розслідувати примусову посадку літака в Мінську - Фото
Ryanair (фото – depositphotos.com)

Міжнародна організація цивільної авіації (ICAO) вирішила почати розслідування примусової посадки літака  Ryanair, після якої режим диктатора  Олександра Лукашенка захопив опозиціонера  Романа Протасевича і його дівчину Софію Сапегу. Про рішення повідомляє пресслужба ICAO.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

У повідомленні йдеться, що Рада ICAO висловила "глибоку стурбованість очевидно примусовою посадкою" літака і підкреслила, що важливо встановити, чи були порушені норми міжнародного авіаційного права, зокрема Чиказької конвенції та додатків до неї.

Рада вирішила почати розслідування і доручила Секретаріату підготувати проміжний звіт, відзначили в ICAO. Рада також закликала приєднатися до розслідування всіх держав-членів організації та зацікавлених сторін.

У пресслужбі уряду Ірландії, де зареєстрована компанія Ryanair, повідомили, що результати проміжного звіту очікуються до 25 червня.

Міністр транспорту Ірландії Імон Райан підтримав рішення ICAO, засудив насильницьку посадку літака білоруською владою і закликав звільнити Протасевича з Сапегою.

Читайте також: В прольоті все. Що отримає Україна від закриття неба Білорусі? Розбір

Марк Сировой
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини