RU

Загибель жінки в Мінську: феєрверки зробили в Росії

04.07.2019, 14:14
Загибель жінки в Мінську: феєрверки зробили в Росії - Фото
Фото: news.tut.by

Міністерство оборони Білорусі заявляє, що салютні установки і феєрверки, які підірвалися в Мінську, були закуплені в Росії, приблизна причина підривів - неякісні заряди. Про це повідомляють ЗМІ Білорусі.

"Салютні установки і самі феєрверки були придбані в російському ВАТ "Піро-Росс" (м. Сергієв Посад). Встановлено, що підірвалися вироби одного калібру (195 мм) з п'яти, що застосовуються в ході салюту (105 мм, 125 мм, 150 мм, 195 мм, 310 мм). Можлива причина підривів - неякісні заряди даного калібру (195 мм)", - йдеться в заяві міноборони.

Підриви відбулися в трьох з шести місць, де проводився салют.

"Щоб не допустити "людського фактора" (неправильної експлуатації установок і виробів) в рамках об'єктивного контролю велася відеозйомка процесу заряджання салютних установок", - уточнили в відомстві, додавши, що подібних підривів в попередній період не було зафіксовано, а те, що сталося - "рідкісний випадок" .

3 липня 2019 року під час святкового феєрверку в Мінську з нагоди Дня незалежності сталася надзвичайна пригода, в результаті загинула жінка, десять осіб отримали поранення.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини