Заборона на короткі спідниці обурила співробітниць кнесету

14.12.2016, 17:31
Заборона на короткі спідниці обурила співробітниць кнесету - Фото
Фото: AliExpress

Близько 50 співробітниць апарату і депутатів ізраїльського кнесету провели акцію протесту проти негласної заборони на короткі спідниці в парламенті

Близько 50 співробітниць апарату і депутатів ізраїльського кнесету провели акцію протесту проти негласної заборони на короткі сукні та спідниці в будівлі парламенту, передає Бі-бі-сі.

Акція протесту пройшла після того як охорона не дозволила деяким співробітницям і членам кнесету пройти в будівлю парламенту через те, що їх спідниці і сукні здалися охоронцям занадто короткими.

За словами представника Союзу помічників депутатів Ізраїлю Асафа Голдфарба, йдеться як мінімум про 15 співробітниць і депутатів. Як розповів Голдфарб, служба безпеки кнесету заявила їм, що спідниці повинні бути не коротше, ніж 5 см від коліна.

Учасники акції протесту кажуть, що в останні час в кнесеті спостерігається посилення дрес-коду, проте ніяких пояснень, чому це відбувається, співробітникам не дають.

Більшість учасниць вийшли на акцію протесту біля будівлі парламенту в спідницях вище коліна і гетрах.

Прес-секретар кнесету Ютам Якір назвав акцію протесту "провокацією". За його словами, у вході в будівлю парламенту відмовили тільки одній помічниці депутата, яка прийшла в короткій спідниці. Як запевнив Ютам Якір, до дрес-коду жінок і чоловіків в кнесеті підходять однаково суворо.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии