RU

За вбивство афганців таліби обіцяють відрізати американцям голови

13.03.2012, 11:27
За вбивство афганців таліби обіцяють відрізати американцям голови - Фото
Фото: ЕРА
Незабаром після цього в інтернет потрапила заява талібів, в якій "ісламський емірат ще раз попереджає американських військових-тварин, що моджахеди помстяться їм, і за допомогою Аллаха будуть вбивати й обезголовлювати ваших садистських солдат-убивць", - передає канал Вести.

Американська сторона поки не наводить ніяких даних про жертви, зазначаючи, що солдатові вдалося спалити тіла кількох людей. Солдат затриманий. Розпочато розслідування. Міністр оборони США Леон Панетта не виключив, що солдату може бути винесений смертний вирок.

За словами голови Пентагону, причини поведінки солдата поки не встановлені. "Якщо брати до уваги загальну картину, то стає абсолютно очевидним, що це - одиничний випадок, він не відображає того, що реально робиться в Афганістані", - заявив Панетта.

У свою чергу президент США Барак Обама сказав, що інцидент в Афганістані став ще одним свідченням того, що США не повинні відкладати виведення свого військового контингенту з цієї країни. Разом з тим, Обама підкреслив, що це не означає термінового виведення військ.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини