RU

За санкції ООН Північна Корея загрожує покарати Сеул

25.01.2013, 12:07
За санкції ООН Північна Корея загрожує покарати Сеул - Фото
Фото: ЕРА
У заяві уряду КНДР йдеться про те, що Пхеньян піде на фізичні контрзаходи, якщо Південна Корея підтримає режим санкцій, введений ООН. За день до цього Пхеньян оголосив про намір провести ядерні випробування "високого рівня" в якості кроку, спрямованого проти "найголовнішого ворога" Північної Кореї - США. Білий дім засудив ці дії, назвавши їх непотрібною провокацією, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

"Якщо маріонеткова кліка зрадників наміриться прийняти пряму участь в так званих "санкціях"ООН, то КНДР вживе суворі фізичні контрзаходи проти неї", - свідчить текст заяви, маючи на увазі під "зрадниками" керівництво Південної Кореї. "Введення" санкцій "означає оголошення війни проти нас", - йдеться в документі.

Резолюція ООН, схвалена у вівторок, розширює існуючі санкції проти Північної Кореї, запроваджені після попередніх ядерних випробувань і ракетних запусків. США також розширили свої власні санкції проти Пхеньяну, включивши в список тих, проти кого направлені санкції, торгівельну компанію, що базується в Гонконгу, і двох керівників північнокорейського банку в Пекіні.

У той же час редакційний коментар в китайській державній газеті Global Times вказує на випробовуване в Пекіні роздратування. "Якщо Північна Корея втягнеться в нові ядерні випробування, Китай без вагань піде на скорочення наданої їм допомоги", - йдеться в коментарі.

Обидва попередніх ядерних випробування в Північній Кореї слідували за запусками ракет дальньої дії. На думку експертів, КНДР має достатню кількість ядерних боєприпасів для створення невеликого числа бомб, але не технологією по створенню ядерних боєголовок.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини