RU

За санаторій, де впав балкон, відповідає МОЗ, - Радмін Криму

31.05.2013, 11:30
За санаторій, де впав балкон, відповідає МОЗ, -  Радмін Криму - Фото
Анатолій Могильов
Спальний корпус санаторію "Юність" у Сімеїзі ", де обвалився балкон, був побудований ще в 1906 році. Установа знаходиться у веденны Міністерства охорони здоров'я України. Про це повідомляє прес-служба уряду АР Крим.

"На жаль, у Криму немає жодного механізму впливу на відомчі санаторії та оздоровниці. Відомства не завжди мають можливість і фінансові ресурси для підтримання належного технічного стану своїх установ", - сказав прем'єр-міністр Криму Анатолій Могильов.

За словами Могильова, в межах компетенції влади Криму буде проведено ретельне розслідування обставин нещасного випадку. За дорученням голови Ради міністрів Криму, створена відповідна міжвідомча робоча група, яка працює на місці події. Сьогодні Могильов повертається до Криму з робочого відрядження до Києва і візьме розслідування на особистий контроль.

Нагадаємо, напередодні ввечері у кримському санаторії "Юність" у селищі міського типу Сімеїз по вулиці Радянській стався нещасний випадок. За даними ДНС України, троє дітей, мешканців Львова, вийшли на балкон третього поверху спального корпусу, після чого балкон обвалився. В результаті події дві дівчинки отримали травми різного ступеня тяжкості і були доставлені до лікарні. Будівлю, в якій сталася НП, було побудовано в 1906 році. Вночі в лікарні одна з постраждалих дівчаток померла.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини