RU

За дев'ять днів до смерті Березовський переписав заповіт, - ЗМІ

08.05.2013, 14:59
За дев'ять днів до смерті Березовський переписав заповіт, - ЗМІ - Фото
Борис Березовський (фото - ЕРА)
Незадовго до своєї смерті 23 березня в Великобританії Бізнесмен Борис Березовський склав новий заповіт. Таку інформацію з посиланням на два джерела, які окремо ознайомилися з документом, опублікувала сьогодні британська газета The Times. За її даними, він був підготовлений всього "за 9 днів" до кончини підприємця.

За відомостями газети, в документі були названі "п'ять потенційних виконавців останньої волі колишнього олігарха". "Проте жоден з них не забажав взяти на себе завдання адміністрування його хаотичного спадкового майна, та замість них суд призначив бухгалтерську фірму, яка повинна буде діяти в якості тимчасового судового виконавця", - зазначило видання.

Серед духівниць, перерахованих у заповіті Березовського, за даними видання, - два приватних юриста, письменник і колишній діловий партнер покійного Юлій Дубов, який входив його в найближче оточення, одна з дочок бізнесмена Катерина, а також його колишня цивільна дружина Олена Горбунова, з якою він розійшовся в січні. Перші три особи офіційно відмовилися від цієї ролі, а від інших реакції так і не послідувало.

Джерела видання висловили оцінку, що майно Березовського залишилося в "неймовірному безладді", і на те, щоб розібратися з усіма деталями, "підуть роки". Зазначено, що воно управлялося через "мережу офшорних структур". "Юристи, члени сім'ї та кредитори окремо намагаються розібратися, скільки - якщо взагалі є щось - залишив після себе Березовський, і кому належать активи, що залишилися", - уточнила газета.

Нагадаємо, тіло 67-річного Березовського з зашморгом на шиї було знайдено його охоронцем 23 березня в закритій зсередини ванній кімнаті будинку поблизу Аскоту, де проживав бізнесмен. Результати розтину показали, що "причина смерті відповідає версії повішення". Поліція відзначає відсутність свідчень на користь причетності сторонньої особи або осіб до його кончини. Розслідування триває, очікуються результати експертиз.

Досьє на Бориса Березовського

Джерело: ІТАР-ТАРС
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини