RU

За день до початку Олімпіади в Англії розпочнеться страйк

20.07.2012, 12:11
За день до початку Олімпіади в Англії розпочнеться страйк - Фото
Фото: ЕРА
Страйк прикордонслужб напередодні Олімпійських ігор може призвести до гігантських черг в аеропортах Лондона. Профспілка, що представляє інтереси тисяч держслужбовців міністерства внутрішніх справ Великобританії, повідомив, що запланований страйк відбудеться 26 липня - за день до початку Олімпійських ігор в Лондоні, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

Страйк буде проведений в наступний четвер, коли очікується приїзд великої кількості пасажирів на Олімпіаду. Крім страйку, в період з 27 липня по 20 серпня членами профспілки плануються і інші заходи, в тому числі робота "строго за правилами" і відмова від позаурочної роботи. У підпорядкуванні МВС знаходяться працівники прикордонного контролю, служби з перевірки ідентифікації та паспортного контролю та Бюро з перевірки судимостей.

Міністр культури Джеремі Хант, який відповідає також за проведення Олімпіади в Лондоні, заявив, що поведінка профспілки "безвідповідальна". "Подібні загрози просто недоречні. Це просто немислимо, припускати, що страйк ніяк не відіб'ється на проведенні Олімпіади", - сказав він.

На цьому тижні стало відомо, що служба прикордонного контролю звільнила на тисячу співробітників більше, ніж передбачалося раніше, в результаті чого довелося наймати додатковий персонал і збільшувати кількість робочих годин працівників, які залишилися. У числі інших вимог профспілка також називає більш високий розмір підвищення заробітної плати і перегляд правил приватизації, згідно з якими, наприклад, на допомогу службі прикордонного контролю можуть найматися приватні компанії.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини