RU

За аварію в Мексиканській затоці США отримають ще $1,4 млрд.

04.01.2013, 14:09
За аварію в Мексиканській затоці США отримають ще $1,4 млрд. - Фото
Фото: ЕРА
Компанія-оператор бурової платформи Deepwater Horizon домовилася з урядом США про виплату компенсації в розмірі $1,4 млрд. за аварію в Мексиканській затоці в 2010 році, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

Нафтова свердловина Макондо належала британській компанії BP, проте буровими операціями керувала компанія Transocean, яку і зобов'язали виплачувати компенсацію.

Аварія на буровій платформі Deepwater Horizon, що розташовувалася в морі в 210 кілометрах на південний схід від Нового Орлеана, стала однією з найбільших екологічних катастроф в історії. В результаті вибуху платформи в квітні 2010 року загинули 11 осіб, а у води Мексиканської затоки вилилися мільйони барелів нафти. У минулому листопаді стало відомо, що BP готується виплатити владі США рекордну компенсацію в розмірі близько $4,5 млрд. за розлив нафти.

У своїй заяві керівництво Transocean визнає, що її персонал виявив недбалість, не звернувши належної уваги на результати однієї з контрольних перевірок. Раніше компанія звинувачувала в інциденті співробітників BP, які здійснювали основний контроль над проектом.

Угода про компенсацію для набрання чинності ще має бути схвалена американським федеральним суддею. Компанія має намір виплатити $1,4 млрд. протягом найближчих п'яти років. Вони підуть в основному на екологічні проекти і дослідження в галузі запобігання подібних аварій.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини