RU

За п'ять днів до виборів Обама випереджає Маккейна на 7%

30.10.2008, 11:27

За п'ять днів до виборів Обама випереджає Маккейна на 7%
Кандидат в президенти США від Демократичної партії Барак Обама вже на сім відсотків випереджає суперника-республіканця Джона Маккейна у популярності. Про це свідчать результати опублікованого опитування, проведеного "Reuters" спільно із C-SPAN і "Zogby".

За Б. Обаму готові проголосувати 50% американців, за Дж.Маккейна можуть віддати голоси 43%, - показує опитування. Перевага на користь Б. Обами збільшується вже два дні поспіль, судячи з результатів інших опитувань. "Це погані новини для Маккейна. Протягом кількох днів розрив скорочувався, проте тепер він знов збільшується", - відзначив Джон Зогбі, що керував опитуванням.

Дж.Маккейну так і не вдалося переманити виборців у тих ключових штатах, на які він покладав великі надії - зокрема, у тих, що надали підтримку Джорджу Бушу на виборах 2004 року. За останні 10 днів число прихильників Б. Обами сім разів або досягало, або перевершувало позначку у 50%. Протягом трьох тижнів, протягом яких "Reuters" проводить опитування спільно із C-SPAN і "Zogby", Дж.Маккейну жодного разу не вдалося заручитися підтримкою хоча б 46% американців.

Б. Обама або зберігає, або збільшує кількість прихильних до себе виборців з кількох принципово значущих груп: у безпартійних він обганяє Дж.Маккейна на 19%, у жінок - на 10%, у католиків - на дев'ять відсотків, у пенсіонерів старших 65 років - на сім відсотків.

Опитування проводиться кожні три дні по телефону, погрішність може становити 2,9%. Президентські вибори в Америці - 4 листопада.

Досьє на Барака Обаму >>>

Досьє на Джона Маккейна >>>

Усе про вибори Президента США>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини