RU

За €1 млн. У топ-священика РПЦ знайшли пентхаус в Іспанії - ЗМІ

24.12.2019, 14:51
За €1 млн. У топ-священика РПЦ знайшли пентхаус в Іспанії - ЗМІ - Фото
фото - офіційний сайт митрополита Іларіона

Глава відділу зовнішніх зв'язків Російської православної церкви митрополит Іларіон володіє елітним пентахусом в іспанській Алтеї вартістю близько 1 млн. Про це йдеться в розслідуванні російської Новой газеты.

Журналісти дізналися це від сусідів митрополита. Тим на загальних зборах власників житлового комплексу Mare Nostrum II констатували, що Григорій Алфєєв (мирське ім'я Іларіона) посів перше місце серед боржників за оплату комунальних послуг.

За інформацією забудовника, його пентхаус розташований на двох рівнях останніх поверхів, має власні відкриту і закриту тераси, майданчик для барбекю, басейн, дві спальні з санвузлами і багато чого ще. Загальна площа становить понад 235 кв. м.

Читайте також: У Москві резиденцію глави РПЦ Кирила закидали димовими шашками

За даними журналістів, митрополит навряд чи міг собі дозволити купити таку дорогу нерухомість, оскільки має невисоку зарплату, а прибутку від продажу книг, фільмів і музичних творів могло не вистачити. Розслідувачі вважають, що квартиру йому, ймовірно, подарував іспанський бізнесмен російського походження Михайло Боцко.

У виданні зазначають: Іларіон рідко приїжджає в Алтею (достовірно відомо тільки про один його візит), проте в пентхаусі бачили його мати.

Читайте також: Церква Кіпру - Кирилу: Ти ніколи не будеш першим

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини