RU

З річки під Шанхаєм виловили 6 тисяч мертвих свиней

13.03.2013, 16:14
З річки під Шанхаєм виловили 6 тисяч мертвих свиней - Фото
Фото: ЕРА
В річці Хуанпу,  яка протікає через Шанхай, виловили майже 6 тисяч свинячих туш. Місцева влада припускає, що свині могли бути викинуті в річку в місті Цзясин в сусідній провінції Чжецзян, хоча поки неясно, що стало причиною смерті тварин, - передає Російська служба Бі-бі-сі.

У заяві муніципальної влади Шанхая говориться, що вода в річці Хуанпу, яка є основним джерелом питної води для жителів міста, цілком безпечна. Також повідомляється, що поки зараженої свинини у продажу не виявлено.

Після проведених аналізів у деяких тварин був знайдений цірковірус свиней - досить поширене захворювання, що не являє небезпеки для людини. Припускають, що мертвих свиней могли скинути в річку в Цзясині, розташованому вгору за течією річки, де знаходяться великі свинарські комплекси.

Чиновники повідомляють, що хоча на вухах тварин - маркування з Цзясину, це говорить тільки про те місце, де свині народилися, а не про те, де вони були вирощені. Припускають при цьому, що свині могли також стати жертвою холодної погоди.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини