RU

З головної площі Пхеньяна прибрали Маркса і Леніна

16.10.2012, 09:31
З головної площі Пхеньяна прибрали Маркса і Леніна - Фото
Фото: ЕРА
З головної площі Пхеньяна - площі імені Кім Ір Сена - зникли портрети Карла Маркса та Володимира Леніна, які провисіли там понад півстоліття, - передає канал  Вісті.

Про їх зникнення повідомила корейська служба новин Yonhap News Agency. Журналісти, отримавши останні фотографії площі Кім Ір Сена, які з'явилися в редакції агентства, виявила, що знаменитих портретів більше немає. Північнокорейська влада, яка зазвичай ніяк не коментує свої рішення, не зробила ніяких заяв і цього разу.

Журналісти відзначають також, що місяць тому був замінений і ще один портрет на цій же площі - зображення самого засновника КНДР Кім Ір Сена. Очевидці свідчать: суворий, серйозний вираз обличчя північнокорейського вождя тепер змінився на усміхнений.

За словами експертів, ці кроки свідчать про зміни, які пов'язують з приходом до влади 29-річного Кім Чен Ина. Фахівці відзначають, що молодий керівник КНДР поводиться набагато розкутіше, ніж його попередники, і, на відміну від свого батька, головною метою якого завжди було нарощування військової потужності країни, прагне поліпшити життя свого народу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини