ЮНЕСКО засудила Ізраїль за порушення прав мусульман

18.10.2016, 15:42
ЮНЕСКО засудила Ізраїль за порушення прав мусульман - Фото
Фото: ЕРА
Виконавчий комітет ЮНЕСКО затвердила спірну резолюцію, яка не враховує іудейські і християнські історичні зв'язки зі святими місцями в Єрусалимі. Про це повідомляє Times Of Israel.

"Вона (резолюція, - ред.) була прийнята", - сказав представник ЮНЕСКО.

У документі, підготовленому делегаціями кількох арабських країн, Ізраїль засуджується "за акти агресії та перешкод у доступі мусульман в священне для них місце - мечеть Аль-Акса/Аль-Харам аш-Шаріф". У тексті також йдеться про особливий зв'язк Єрусалиму з ісламом. При цьому в проекті резолюції не згадується іудейська назва цієї частини Єрусалима - Храмова гора, її значимість для іудаїзму і права євреїв на ці святині.

Заступник посла Палестинської автономії в ЮНЕСКО Мунір Анастас заявив журналістам, що резолюція "нагадує Ізраїлю, що він є окупаційною державою в Східному Єрусалимі, і просить припинити порушення".

Ці порушення, на думку Анастаса, включають в себе археологічні розкопки навколо релігійних об'єктів.

Ізраїль припинив співпрацю з ЮНЕСКО після того, як Програмна комісія при Виконавчій раді цієї організації прийняла резолюцію про святі місця Єрусалима, яка засуджує обмеження доступу до них мусульман. Ізраїль припинив будь-яку професійну взаємодію з організацією.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников