RU

Японська принцеса втратила титул через весілля з простолюдином

29.10.2018, 14:18
Японська принцеса втратила титул через весілля з простолюдином - Фото
Фото: mainichi.jp

Сьогодні, 29 жовтня, 28-річна японська принцеса Аяко вийшла заміж за 32-річного Кея Моріто, який працює в судноплавній компані Nippon Yusen KK, і втратила свій титул. Про це повідомляє місцеве видання The Mainichi.

Згідно з повідомленням, церемонія відбулася в Токіо. Чоловік Аяко не з аристократичної сім'ї, а тому, відповідно до японських традицій, принцеса змушена відмовитися від титулу і покинути сім'ю.

Аяко - молодша дочка двоюрідного брата імператора Акіхіто. Відразу після весілля вона отримає 1,3 млн доларів від держави, щоб підтримати спосіб життя, відповідний її статусу.

У весіллі брали участь близько 30 осіб, включаючи членів сім'ї. Принцеса Аяко була в традиційному придворному одягу з червоними і зеленими візерунками, а наречений - у фраку з фалдами.

Фото: mainichi.jp

У минулому році імператорський будинок Японії оголосив про заплановане весілля 25-річної принцеси Мако з колишнім однокурсником 26-річним Кеєм Комуро. Старша внучка імператора Акіхіто та імператриці Мічіко повинна була покинути імператорську сім'ю і відмовитися від свого королівського статусу після заміжжя відповідно до законодавства Японії. У лютому 2018 року стало відомо, що принцеса Мако вирішила відкласти весілля як мінімум до 2020 року.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини