RU

Японія відкликає Посла з Москви

02.11.2010, 10:45
Японія відкликає Посла з Москви - Фото
e4261adb9d9344efe415732b3d0e1ac5.jpg

Японія відкликає Посла з Москви

Глава японського МЗС Сейдзі Маехара оголосив про намір тимчасово відкликати Посла Японії у Москві. Відповідне рішення японської влади пов'язують із реакцією Токіо на візит Президента Росії Дмитра Медведєва на Південні Куріли.

За інформацією Бі-бі-сі, минулого понеділка С.Маехара викликав Посла Росії у Токіо Михайла Білого і висловив йому протест у зв'язку з поїздкою російського президента на острів Кунашир.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр Японії Наото Кан висловив жаль у зв'язку з візитом Президента Росії Д.Медведева на Курільські острови. У свою чергу в МЗС Росії заявили, що Японія у недопустимій формі відреагувала на відвідування Д.Медведєвим острова Кунашир.

Курильскі острови входять до складу Сахалінської області Росії з 1946 року. Токіо наполягає на поверненні цих територій, втрачених внаслідок Другої світової війни.

У вересні Президент Росії Дмитро Медведєв заявив, що острови є "дуже важливим регіоном" Росії і повідомив про намір відвідати їх. Японія тоді оголосила, що поїздка Медведєва на Куріли завдасть збиток російсько-японським відносинам.

Дмитро Медведєв: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини