RU

Янукович провів зустріч із Президентом Європейського Союзу

13.09.2010, 15:10

Президент України Віктор Янукович під час свого візиту в Брюссель провів зустріч з Президентом Європейської Ради Германом Ван Ромпеєм. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Сторони обговорили ключові питання взаємовідносин України і Євросоюзу, проведення реформ в Україні, підготовку до місцевих виборів, які пройдуть 31 жовтня, співпраця в енергетичній сфері і питання проведення у 2011 році міжнародної конференції до 25-річчя Чорнобильської катастрофи.

Президент Європейської ради наголосив, що вітає затвердження політичної стабільності в Україні, оскільки вона допомагає посилити європейські настрої серед українських громадян. "Нова українська влада йде шляхом стабільності і реформ. І сьогодні настав час для реального прогресу не тільки у тому, що ви робите в Україні,але й у відносинах України з Європейським Союзом", - зазначив Г. ван Ромпей.

Звертаючись до Президента України В.Януковича він нагадав, що це вже третя їхня зустріч за півроку. "Ви - глава держави, з яким я бачився більше, ніж з будь-ким іншим. Якщо і треба чекати якихось знаків, то це і є такий знак", - наголосив Президент Європейської Ради.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини