RU

"WikiLeaks": Китай хоче об'єднати Корею під владою Сеула

30.11.2010, 09:55
7e85de13d7e7b43ac6026e99b696f6cb.jpg

"WikiLeaks": Китай хоче об'єднати Корею під владою Сеула
Серед документів, опублікованих на сайті "WikiLeaks", є повідомлення, згідно з яким два високопоставлені представники китайської влади заявили, що хотіли б бачити Корейський півострів об'єднаним під керівництвом Південної Кореї.

Як передає Бі-бі-сі, згідно з цим документом, китайці повідомили своїм південнокорейським колегам, що не бачать особливої цінності у КНДР як буферній державі, однак військова присутність Сполучених Штатів на півночі півострова є для Пекіна небажаною.

Китай традиційно вважається головним союзником КНДР. Незважаючи на те, що останнім часом у Пекіні почалися дебати щодо корейської політики, Китай продовжує надавати Північній Кореї економічну і дипломатичну підтримку.

Водночас наступного дня після того, як сайт "WikiLeaks" оприлюднив секретні документи Держдепартаменту США, Білий дім заявив, що американські урядові установи повинні посилити правила поводження з секретними матеріалами.

У 250 тис. дипломатичних телеграм, оприлюднених на сайті "WikiLeaks", є безстороннім висловлюванням американських дипломатів про іноземних лідерів, нові дані про чутливі міжнародні перемовини, а також відверте висловлювання про загрози безпеки США.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини