RU

Всесвітній потоп все ближче, - вчені

28.11.2012, 10:33
Всесвітній потоп все ближче, - вчені - Фото
29159ede55f17c0a9310e3e1f304349b.jpg

Рівень світового океану піднімається набагато швидше, ніж раніше прогнозувалося, і жителі низинних прибережних районів по всій земній кулі вже скоро можуть зіткнутися із загрозою затоплення, - попереджають німецькі вчені, яких цитує Російська служба Бі-бі-сі.

Використовуючи останні супутникові дані, дослідники з Потсдамського інституту кліматичних змін виявили, що за минулі 20 років рівень океану зростав у середньому на 3,2 міліметра в рік - на 60% швидше, ніж припускали експерти ООН.

Отримані результати були представлені на конференції ООН з боротьби зі зміною клімату,
що проходить в Катарі. У доповіді кліматологи кажуть також, що середньосвітова температура виросла точно у відповідності з прогнозами ООН - всупереч скептикам, які вважають, що загрозу глобального потепління сильно перебільшено.

Нагадаємо, раніше Всесвітня метеорологічна організація заявила, що вміст парникових газів в атмосфері Землі знову сягнув рекордно високого рівня. Як зазначається у повідомленні організації, за останні 20 років ефект потепління клімату (радіаційний прогрів) зріс на 30% через вуглекислий газ та інші парникові гази. "Ці мільярди тонн вуглекислого газу залишаться в нашій атмосфері на століття, викликаючи подальше потепління нашої планети і впливаючи на всі аспекти життя на Землі", - заявив генеральний секретар ВМО Мішель Жарро.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини